pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Co, gdzie, kiedy?

  • 2 maja 2021
  • wyświetleń: 4902

Zdobywamy Szczyty dla Hospicjum 2021 - weź udział w akcji!

Miłośnicy górskich wycieczek po raz kolejny zaangażują się w ruch hospicyjny. Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie ogłasza 7. edycję akcji "Zdobywamy Szczyty dla Hospicjum"!

Zdobywamy szczyty dla hospicjum
Uczestnicy akcji "Zdobywamy szczyty dla hospicjum" · fot. Hospicjum św. Ojca Pio / materiały prasowe


Chodząc po górach - w Polsce i na świecie - uczestnicy akcji wspierają ruch hospicyjny. Organizacja stara się rozbudzać społeczne zainteresowanie i zrozumienie dla idei hospicjum, dzięki której chorzy i ich bliscy otrzymują profesjonalną oraz wszechstronną pomoc.

zdobywamy szczyty dla hospicjum
Uczestnicy akcji "Zdobywamy szczyty dla hospicjum"


Akcja "Zdobywamy Szczyty dla Hospicjum" obejmuje czas od 1 maja do 30 listopada 2021 roku, lecz można się do niej dołączyć w dowolnym czasie w całym tym okresie. Uczestnicy otrzymują książeczki do zapisywania tras i zbierania punktów (wg punktacji GOT), specjalne chorągiewki i naklejki, które pomagają w promowaniu inicjatywy. Zgodnie z punktacją można zdobyć złotą, srebrną lub brązowaną odznakę. Zdobywczyniom i Zdobywcom z największą liczbą punktów hospicjum wręcza puchary.

Zdobywamy szczyty dla hospicjum
Uczestnik akcji "Zdobywamy szczyty dla hospicjum" · fot. Hospicjum św. Ojca Pio / materiały prasowe


Pszczyńskie hospicjum działa od 21 lat. Dzięki pracy zespołowej zapewnia każdemu choremu pomoc lekarską, pielęgniarską, fizjoterapeutyczną i psychologiczną. Pomimo wielu trudności w czasie epidemii hospicjum na ani jeden dzień nie zawiesiło swojej działalności, a nawet rozszerzyło działania, ponieważ o pomoc zwraca się jeszcze więcej chorych.

zdobywamy szczyty dla hospicjum
Uczestnicy akcji "Zdobywamy szczyty dla hospicjum


Do akcji można zarejestrować się tutaj: www.hospicjumojcapio.pless.pl/formularz-zdobywamy/

Regulamin "Zdobywamy Szczyty dla Hospicjum 2021": www.hospicjumojcapio.pless.pl/wp-content/uploads/2021/03/Regulamin-SZCZYTY_2021__doc.pdf

Akcja ma także grupę na Facebooku: www.facebook.com/groups/zdobywcyszczytow

Najważniejsze informacje znajdziecie na plakacie:

zdobywamy szczyty dla hospicjum

ar / pless.pl, źródło: Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.