pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Co, gdzie, kiedy?

  • 15 lipca 2021
  • wyświetleń: 2391

Konkurs fotograficzny dla dorosłych na zdjęcia z wakacji

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

GOK w Suszcu zaprasza do udziału w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego "Moje Małe i Duże Mikropodróże".

Konkurs skupia się na tematyce podróżniczej. Jego celem jest utrwalenie w fotografii subtelnego piękna krajobrazu, ludzi, przyrody, architektury, różnych form wypoczynku, czy miejsc, które podziwiali w czasie wakacyjnych wojaży.

Rok 2020 i panujące warunki epidemiologiczne, pokazały, że dalekie podróże były utrudnione, bądź niemożliwe i nabrały wymiaru mikro - przedstawiając nasze najbliższe otoczenie z ciekawej, nietuzinkowej perspektywy.

Jak zawsze organizatorom zależy, aby upamiętnianie tych wyjątkowych wspomnień, było przedstawione w ciekawy, często niekonwencjonalny sposób.

Konkurs jest dwuetapowy. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie trzy fotografie lub cykl składający się z maksymalnie z czterech prac. W konkursie nie mogą brać udziału prace, które były wcześniej nagradzane w innym konkursie fotograficznym.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest doręczenie organizatorom wypełnionej i własnoręcznie podpisanej karty zgłoszenia, stanowiącej załącznik do niniejszego regulaminu

Kontakt: e-mail: konkursy@kulturasuszec.pl, telefon: 32 212 44 91 wew. 19. Zachęcamy do odwiedzenia facebooka i instagrama GOK-u .

Regulamin oraz kartę zgłoszeniową można pobrać na stronie kulturasuszec.pl.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

ar / pless.pl, źródło: GOK Suszec

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj