pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Co, gdzie, kiedy?

  • 16 sierpnia 2021
  • 25 września 2021
  • wyświetleń: 3253

Śląskie Święto Karpia. Gmina zaprasza wystawców

Za nami:

Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie wraz ze Stowarzyszeniem Rybackim "Żabi Kraj" oraz gminą Pawłowice zapraszają do wzięcia udziału w Śląskim Święcie Karpia organizowanym 25 września (sobota) przy Urzędzie Gminy w Pawłowicach.

karp
Święto Karpia we wrześniu w Pawłowicach! · fot. UG Pawłowice


Śląskie Święto Karpia to wydarzenie mające na celu promowanie gospodarstw rybackich z obszaru działania Stowarzyszenia, ale również produktów lokalnych i regionalnych wytwarzanych na tym terenie, a w szczególności produktów z ryb.

W trakcie wystawy przeprowadzone zostaną również konkurs kulinarny dla uczniów szkół gastronomicznych, konkurs plastyczny dla dzieci oraz występy zespołów regionalnych. Planowany czas trwania wydarzenia to 9.00-17.00.

Gmina zaprasza wystawców do zgłaszania swojego uczestnictwa w Śląskim Święcie Karpia. Zgłoszenia należy nadsyłać na adres mailowy: k.dziedzic@odr.net.pl do 31 sierpnia 2021roku. Formularze zgłoszeniowe z załączniku na stronie urzędu - kliknij tutaj.

Informacji dotyczących zgłoszeń na Śląskie Święto Karpia udziela Katarzyna Dziedzic, Starszy spec. ds. rybactwa, metodyki i szkoleń ze Śląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Częstochowie, Oddz. Bielsko-Biała, ul. Boruty Spiechowicza 24; tel. 33/827-34-45 lub 515 275 919.

ar / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.