pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Co, gdzie, kiedy?

  • 3 września 2021
  • 5 października 2021
  • wyświetleń: 1947

Tradycyjne gotowanie - warsztaty z Kołem Gospodyń Wiejskich

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

Lubisz piec i robić przetwory? A może dopiero poznajesz ciekawe przepisy i uczysz się sztuki kulinarnej naszych babć? Jeśli tak, to Koło Gospodyń Wiejskich z Suszca serdecznie zaprasza na warsztaty robienia tradycyjnych śląskich słodkości i przetworów!

gotowanie, dziecko, pieczenie, ciasto
fot. pixabay.com


Warsztaty są kierowane do dzieci od 9 roku życia, młodzieży i dorosłych. Zajęcia będą prowadzone przez znakomite gospodynie, które nie tylko znają stare i sprawdzone przepisy, ale również różne triki na to, aby wszystko wyszło znakomicie!

Warsztaty są bezpłatne i odbywają się 13 i 14 września oraz 4 i 5 października w kuchni Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu. Organizatorzy zapewniają większość materiałów. Obowiązuje limit miejsc, a zapisy są przyjmowane telefonicznie pod numerem: 602 233 839.

Wydarzenie odbywa się w ramach inicjatywy "Kuchnia babć Celiny i Teresy" w projekcie "Kulturalne Wydobycie 2.0", dofinansowanym ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury "Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2021".

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

ar / pless.pl, źródło: GOK Suszec

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj