pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 3 września 2021
  • wyświetleń: 1054

Gra terenowa "Szlakiem Powstań Śląskich" w Woli

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Miedźna" podaj

Za nami:

Stowarzyszenie PoWoli do celu zaprasza do udziału w Grze terenowej "Szlakiem Powstań Śląskich" pod honorowym patronatem wójta gminy Miedźna i przewodniczącego Rady Rady Gminy Miedźna z okazji 100-lecia wybuchu III Powstania Śląskiego.

śladami powstań


W miejscowości Wola organizatorzy umieszczą 5 plansz, na których znajdują się informacje potrzebne graczom. Należy je odnaleźć, zapoznać się z nimi, a następnie rozwiązać zadania z karty uczestnika dostępnej w poniższym linku. Znajduje się tam również karta zgłoszenia oraz potrzebne zgody do wypełnienia.

Gra rozpoczęła się 1 września, a zakończy się 30 września.

Najpóźniej do 5 października należy dostarczyć wypełnione dokumenty wraz z prawidłowo rozwiązanymi zadaniami do Gminnego Ośrodka Kultury w Miedźnej z/s w Woli.

Uwaga! W grze wygrywa każdy. Na zwycięzców czekają dyplomy i nagrody - niespodzianki!

Zachęcamy do udziału w tym i innych wydarzeniach związanych z projektem współfinansowanym przez Samorząd Województwa Śląskiego oraz Gmina Miedźna. Rozpiska na poniższym plakacie:

ar / pless.pl, źródło: UG Miedźna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Miedźna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Miedźna" podaj