pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 18 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 1210

[ZDJĘCIA] Policjanci i strażacy spotkali się z dziećmi nad wodą

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Sportów Wodnych w Łące" podaj

Pogoda zachęca do odpoczynku nad wodą. Jednak w tym czasie dochodzi także do utonięć. By do takich zdarzeń nie dochodziło, pszczyńska policja prowadzi akcję informacyjno-edukacyjną pt. "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą".

Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą - spotkanie z profilaktykiem w OSW Łąka - 16.08.2021 · fot. KPP Pszczyna


Mundurowi z pszczyńskiej komendy w okresie letnim podejmują, szereg działań profilaktycznych ukierunkowanych na zapewnienie bezpieczeństwa wypoczywającym nad wodą informując ich jednocześnie o zagrożeniach wynikających z nielegalnych kąpieli. W poniedziałek, 16 sierpnia dzielnicowy wraz z grupą strażaków PSP na terenie Ośrodka Sportów Wodnych MORiS w Łące promowali akcję "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą".

W spotkaniu uczestniczyła 34-osobowa grupa uczestników półkolonii. Przypomniano dzieciom, że bezpieczeństwo jest rzeczą bardzo ważną i omówiono odpowiednie miejsca do kąpieli.

Policjanci apelują:

Zażywając kąpieli słonecznych nad wodą, zwracajmy uwagę na osoby obok nas. Może się okazać, że ktoś będzie potrzebował naszej pomocy. Jeśli będziemy w stanie mu pomóc, to zróbmy to, ale w granicach swoich możliwości. Jeśli nie będziemy czuli się na siłach, to zaalarmujmy natychmiast inne osoby.

ar / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ośrodek Sportów Wodnych w Łące

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Sportów Wodnych w Łące" podaj