pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 15 września 2021
  • 17 września 2021
  • wyświetleń: 21204

[FOTO] Kolizja z ciągnikiem. 2 osoby zakleszczone w aucie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

W środę, 15 września tuż po godz. 21.00 na drodze krajowej nr 81 w Pawłowicach doszło do kolizji samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym. Dwie osoby zostały zakleszczone w pojeździe.

Kolizja z ciągnikiem w Pawłowicach. 2 osoby zakleszczone w aucie - 15.09.2021 · fot. OSP Pawłowice, Jastrzębie-Zdrój - informacje drogowe


Kierowca osobowego Forda zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Autem podróżowały dwie osoby - mężczyzna i kobieta. Zostali zakleszczeni w pojeździe. Strażacy użyli narzędzi hydraulicznych do rozcięcia karoserii.

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Z wstępnych ustaleń wynika że kierujący samochodem Ford jadąc w kierunku Skoczowa prawym pasem najechał na tył ciągnika rolniczego który miał doczepiony plug do wykonywania orki. Kierujący byli trzeźwi. Pasażerka samochodu z obrażeniami głowy licznymi stłuczeniami została przewieziona do szpitala w Jastrzębiu-Zdroju.

W ciągniku ujawniono brak trójkąta ostrzegawczego który powinien znajdować się z tylu pojazdu z lewej strony.

Na czas działań droga była zablokowana. Na miejscu pracowały zastępy JRG Jastrzębie -Zdrój, OSP Warszowice, OSP Pawłowice oraz pszczyńska policja.

ar, sid / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj